ENcontrol
Úspory - Pohodlí - Bezpečnost

EnControl

Česky English

Služby

Pronájem systémů

Máte-li o náš sytém zájem a přitom nechcete investovat do nových zařízení, nemusíte jej hned kupovat. Nabízíme možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu systému. Tuto službu využívají například zákazníci, kteří chtějí "pouze" rychle a účinně změřit skutečnou spotřebu definovaných spotřebičů pro následnou optimalizaci.

Cena pronájmu se skládá z ceny poskytnutých služeb (například montáž do rozvaděče) a ceny pronájmu dodaných zařízení. Například za pronájem přednastaveného funkčního systému, ve kterém je centrální jednotka, komunikační modem, tři měřiče do zásuvky, termostat, vlhkoměr a měřič intenzity světla, zaplatíte za 14 dnů pronájmu 1.500,- Kč nebo za měsíc 2.500,- Kč. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Instalace a zaškolení

U systémů neobsahujících prvky montované do rozvaděče zákaznci zpravidla nepotřebují využívat služeb instalace a zaškolení. U systémů, které obsahují prvky montované do rozvaděče je však nutné, aby montáž provedl odborník, který má na tuto činost kvalifikaci a může zajistit i následnou revizi rozvaděče.

V těchto případech nabízíme provedení kompletní montáže, zaškolení uživatelů a revizi rozvaděče jedním znašich lokálních smluvních partnerů. Cenu za službu lze stanovit až na základě konkrétního rozsahu dané instalace a podmínek v daném objektu. Zpravidla se pohybuje řádově v jednotkách tisíc korun. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Poradenství

Využíváte-li náš systém, měříte spotřebu energií a sami nevíte, jak konkrétně optimalizovat svůj objekt, abyste co nejvíce ušetřili, můžete využít našeho poradenství. Náš konzultant s Vámi projde různé možnosti optimalizace a Vy se následně můžete rozhodnout pro některé z jím navržených opatření tak, aby úspory byly maximální a přitom Vaše pohodlí tím nijak neutrpělo.

Cena služby je stanovena sazbou 700,- Kč / hodinu konzultanta.